Įkvepiantys tėčiai #2

Dar vienas rinkinys ne iš kelmo spirtų tėčių antra įkvėpimo dozė kaip gyvenant su vaikais būti ne nuolat užsiėmusiu niurzga ir nuobodyla, bet vienu iš pačių svarbiausių žmonių, su kuriuo norisi kalbėtis apie viską, veikti veiklas ir užkariauti pasaulį.

Kad tokių pavyzdžių trūksta, sako švedų fotografas Johan Bävman, kai pats išėjęs tėvystės atostogų pajuto, kad būti tėčiu toli gražu ne savaime suprantamas vaidmuo, kad jo norisi mokytis iš geriausių, kurių beveik nesimato viešojoje erdvėje. Net Švedijoje. Ir taip gimė jo fotografijų projektas „Švedijos tėčiai“, kuriame dokumentuojami tėvystės atostogose save ir savo vaikus iš naujo atrandantys vyrai:

O Lietuvoje taip pat turime nerealių tėčių jei dar nesekate, būtinai pasekite pirmą (?) lietuvišką fb blogą apie tėvystę „Tėčio užrašai“. Jį rašo trijų vaikų tėtis, dabar kaip tik tėvystės atostogose esantis ir plunksną kaip reikiant išsigalandęs žurnalistas Simonas Bendžius. Interviu su Simonu rasite čia.

Kitas įkvepiantis tėtis su keturiomis dukterimis ir žmona Clemmie, dirbančia pribuvėja, Londone gyvenantis Simon Hooper arba Father of Daughters. Savo šeimos nuotraukomis su begal juokingais aprašymais jis užkariauja socialinius tinklus, pradedant nuo Instagram. Simono įžvalgų apie gyvenimą su krūva dukterų ir patarimų tėčiams rasite čia.

behance8
© Ūla Šveikauskaitė

Ir dar vienas nuostabus nuostabus tėvas Joel Henriques iš Portlando. Iliustratorius, tapytojas, dviejų vaikų tėtis ir įdomybių prigalvotojas. Taip pat amatų, darbelių ir žaislų vaikams gamintojas, blogo „Made by Joel“ ir knygos „Made to Play“ autorius. Jei gerai pasirausite Joelio bloge, rasit marias popierinių žaislų idėjų, print’ų vaikų spalvonėms ir daugybę idėjų veikloms bei darbeliams. Interviu apie Joel gyvenimą tarp vaikų, menų ir amatų skaitykite čia.

Beje, įdomus sutapimas ir Simonas, ir Simon, ir Joel yra dvynių tėčiai!

Pirmoji įkvepiančių tėčių apžvalga Įkvepiantys tėčiai #1

Straipsnis apie savęs atradimus tėvystės atostogose „Naujieji“ tėčiai: išėję iš komforto zonos ir atradę savo vaikus

One thought on “Įkvepiantys tėčiai #2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s